Објавени: дек. 11 2023 03:56

Placevi od 3588m2 vo blizina Veleshko ezero moze i zamena!

Објавени: дек. 11 03:56
Прегледи: 35
Prodavam placevi vo Lozovo Gjuzemelci pomegju dve ezera veleshko ezero so razlichni kvadraturi za razni nameni na objekti, vikendici, biznisi i drugo. 5 evra metar kvadraten. Asvalten pat dostapen i struja
+38970651534
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
35
+38970651534

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации