Објавени: фев. 13 2024 01:54

Placevi od 3588m2 vo blizina Veleshko ezero moze i zamena!

ЕУР

Објавени: фев. 13 01:54
Прегледи: 84
Prodavam placevi vo Lozovo Gjuzemelci pomegju dve ezera, Veleshko ezero so razlichni kvadraturi za razni nameni na objekti, vikendici, biznisi i drugo. 5 evra metar kvadraten. Asfalten pat dostapen i struja
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
84
+38970651534

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации