Објавени: окт. 31 2022 06:42

Placovi i nivi Sveti Nikole

Објавени: окт. 31 06:42
Прегледи: 5
- Бараки, парцела 6444/3 (12 011 m2), струја вода и можност за делење на парцелата
- Автопат, парцела 1226/2 (16 055 m2)
- Кумановски пат 1, парцела 1122/2 (8 304 m2)
- Кумановски пат 2 , парцела 1158/2 (15 991 m2)
- Кумановски пат 3 , парцела 1023/2 (11 260 m2)
- Овчеполски пат после индустриска зона, парцела 7492 (1 342 m2) + парцела 7493 (1 574 m2) + парцела 7494 (2 526 m2)

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
078298434

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации