Објавени: дек. 08 2020 06:36

Продавам нива до с. Пеширово

ЕУР

Објавени: дек. 08 06:36
Прегледи: 14
Се продава нива од 6253м2, веднаш над село Пеширово, на патот помеѓу Пеширово и Црнилиште.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
14
070383270

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации