Објавени: окт. 10 2021 07:33

Prodavam nivi i sumi

ЕУР

Објавени: окт. 10 07:33
Прегледи: 12
Se prodava zemjistev (sumi i nivi) vo atarot na selo Krusica Sveti Nikole
Imotot se prodava vo celost
Cena 150.000,00 eur
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
12

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации