Објавени: фев. 10 2023 11:11

Se iznajmuva atraktivna parcela vo Industriska zona

Објавени: фев. 10 11:11
Прегледи: 4
Атрактивна парцела во индустриска зона која се наоѓа на клучка Свети Николе север, на автопат Миладиновци-Штип, на само 30км од Миладиновци, 22км од Штип.
Парцелата е 5786м2 покрај асфалт и истата е истампонирана
Можност за приклучок на струја и сопствен бунар
Со можност за пренамена од земјоделско во градежно.
Цена по договор
076/22-77-99
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
076/22-77-99

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации