Објавени: ноем. 06 2022 09:56

Se prodava niva vo Sveti Nikole

МКД

Објавени: ноем. 06 09:56
Прегледи: 5
Se prodava niva od 9240 m2 vo selo Orel nad branata Mavrovica, nivata e 5ta klasa I se naoga na pripek I e pogodna za fotovoltaici. Cena po dogovor
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
075344010

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации