Објавени: септ. 13 2022 09:14

Се продава нива

ЕУР

Објавени: септ. 13 09:14
Прегледи: 21
Нивата е на 400 м. пред с. Сопот во близина на клучката за с.Преод на автопатот Скопје - Штип
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
21
071236590

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации