Објавени: септ. 19 2023 06:26

СЕ ПРОДАВА НИВА

Објавени: септ. 19 06:26
Прегледи: 24
Се продава нива во Пеод близу автопатот Свети Николе-Скопје со вода оддалечена е 1км од самата обиколница кај Преод и нивата е со уредни документи

КП БРОЈ 28

ЦЕНА ПО ДОГОВОР !!!

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
24
077715926

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации