Објавени: мар. 15 2024 08:31

SE PRODAVA NIVA

Објавени: мар. 15 08:31
Прегледи: 107
Se prodava niva vo selo Gorobinci,golemina 17dekari,KP broj 67,68,69!Cena po dogovor!Za poveke informacii na brojot 077-715-926!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
107
077715926

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации