Објавени: септ. 19 2023 06:20

СЕ ПРОДАВА ШУМА

Објавени: септ. 19 06:20
Прегледи: 17
Се продава земјиште со шума со пат до земјиштето во Ѓуриште со уредни документи близу манастирот

КП БРОЈ 1955/6

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
17
077715926

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации