Објавени: дек. 23 2021 02:33

Se prodava zemjiste (pod sistem za navodnuvanje)

ЕУР

Објавени: дек. 23 02:33
Прегледи: 11
Se prodavaat 2 zemjista so povrsina od
7000m2 vo blizina na Sv.Nikole ( Mustafino)
i 6700 m2( pod sistem za navodnuvanje)
Cena po dogovor
Za povekje informacii kontaktirajte na:
+38970351074
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
11
38970351074

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации