Објавени: јул. 30 2023 04:46

SE PRODAVAAT DVE NIVI

ЕУР

Објавени: јул. 30 04:46
Прегледи: 5
Se prodavaat dve nivi so katastarska parcela 738/1 (1 491 m2) i parcela 738/2 (1 275 m2 )
vo mesto vikano Lekjishte pogodni za lozov nasad , odalecheni 1,5 km od Sveti Nikole.
Do nivata 738/2 do patot pominuva sistem za navodnuvanje so shahta za prikluchuvanje na sistemot.
Nivite se prodavaat zaedno bez delba.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации