Објавени: јун. 02 2023 08:39

Се продаваат ниви

Објавени: јун. 02 08:39
Прегледи: 40
Во село Сопот, Општина Св.Николе се продаваат:
1. Нива од 3457м2, на м.в „Горки дол“ („Забоден камен“) - КП 650
2. Нива од 3324м2 на м.в „Ксенови трње“ - КП 671
3. Нива од 421м2 на м.в „Село“ - КП 673
4. Нива од 410м2 на м.в „село“ - КП 675
Цена по договор
Телефон за контакт 076433232
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
40

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации