Објавени: септ. 19 2023 05:44

Se prodavaat Nivi

Објавени: септ. 19 05:44
Прегледи: 4
Se prodavaat nivi vo s.Gorobinci so uredni dokumenti


1. КП број 67
2.КП број 68
3.КП број 69
Овие КП броја една површина од 17 декара
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
077715926

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации