Објавени: септ. 19 2023 06:02

Se prodavaat Nivi

Објавени: септ. 19 06:02
Прегледи: 26
Се продава нива помеѓу С.Горобинци и Сопот до асфалтен пат со уредни документи !!!!

КП БРОЈ 194

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
26
077715926

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации