Објавени: окт. 31 2022 09:35

Suma vo Gjuriste Sveti Nikole

Објавени: окт. 31 09:35
Прегледи: 5
Се продава шума во Ѓуриште, Свети Николе, кп 1955/6, дрва 300 м3.

Контакт:077/715-926 (само вибер)
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации