Објавени: апр. 06 2015 10:50

Kuka od 800m2 vo Sveti Nikole

Објавени: апр. 06 10:50
Прегледи: 4
se prodava kuka so plac od 800 kvadrati
i niva od 4000 kvadrati so sistem za navodnuvanje se naogaat vo selo dzumajlija/lozovo cena po dogovor
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
072266325

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации