Објавени: мар. 10 2016 12:06

Nasad so bademi

ЕУР

Објавени: мар. 10 12:06
Прегледи: 9
Се продава нива од половина хектар со 200 дрва бадеми, во полна сила (8 годишен насад).

Локација: Овче Поле, Богословски Пат.

1 евро / м2
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9
072313976

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации