Објавени: авг. 24 2018 09:57

Zemjiste na mnogu povolna lokacija

Објавени: авг. 24 09:57
Прегледи: 9
Се продава земјиште на многу поволна локација во близина на новиот автопат Штип - Скопје во општина Свети Николе во место викано Сопот со одалеченост од самата клучка околу 1.5 km. многу погодно за секаков бизнис
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9
078816297

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации