Објавени: авг. 30 2023 11:49

Zemjiste za poveke nameni

Објавени: авг. 30 11:49
Прегледи: 23
Се продава земјиште од 21.000 метри квадратни за повеќе намени, се наоѓа на сончева страна погоден за инсталирање сончеви фотонапонски панели за производство на струја, до асвалтен пат, далековод во близина на 30метри.Парцелата се наоѓа во регионот на Свети Николе, поврзана со асвалтен пат со автопатот Скопје-Штип.Цената по метар квадратен е 2,5 евра
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
23
075404271

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации