Објавени: авг. 11 2022 09:26

Zemjodelsko zemjiste

ЕУР

ЕУР
Објавени: авг. 11 09:26
Прегледи: 28
Се продава земјоделско земјиште во с.Црнилиште Св.Николе,
K.O: ЦРНИЛИШТЕ - ВОНГРАД
К.П.бр.1630/2Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
28
070374722

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации