Објавени: апр. 09 2024 05:17

Zemjodelsko zemjiste

МКД

Објавени: апр. 09 05:17
Прегледи: 99
Се продава земјоделско земјиште во с.Црнилиште Св.Николе, со пристап пат, струја и вода.
Под систем за наводнување и во градежна зона.
К.П.бр.3679 од 950м2
К.П.бр.3677 од 4406м2
Двете К.П сочинуваат вкупно 5356м2 и се позиционрани една до друга.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
99
070374722

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации