Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BARAME INVESTITOR GRADITEL

Се изнајмува од: Petre 23 окт. 11:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Barame investitor, graditel na plac vo Kisela Voda, povrsina na placot 765m2 so povrsina za gradenje 512m2. Telefon za kontakt 078/420-913
Leaflet
Кон почеток