Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara plac za Kuka

0 МКД

Се купува од: Filip 14 окт. 22:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Baram plac so markica za gradba vo Star Dojran - Sretenovo so maksimalna povrsina od 1.000m2 .
Leaflet
Кон почеток