Македонски | Shqip | English |
Вчера 18:23 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka Vikendica vo Star Dojran

Број на соби: 6
Површина: 120
07 дек. 21:21 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Stan vo Star Dojran

21 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
06 дек. 13:20 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

BMW X5 2019 TURBO TURBO

180 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
04 дек. 17:49 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se izdava vila Mario za nova godina

Број на соби: 4
Површина: 120
27 ноем. 11:44 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Opel Vectra 1.8 benzin

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
19 септ. 14:11 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Honda CRX

50 000 МКД

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
08 авг. 13:00 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

KUKA VO DOJRAN

40 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 150
02 авг. 00:27 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

HOUSE FOR SALE

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Кон почеток