Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 ноем. 11:46
Линк
Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Unikatna kuka vo Star Dojran

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
27 ноем. 01:20
Линк
Плацови/Ниви и фарми , Гевгелиjа , Дојран

Niva pogodna za zgradi,hoteli

1 ЕУР

Денес 17:35
Линк
Станови , Гевгелиjа , Дојран

Novi stanovi vo zavrsna faza Star Dojran

1 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 17:35
Линк
Станови , Гевгелиjа , Дојран

Novi stanovi vo zavrsna faza Star Dojran

1 ЕУР

Број на соби: 3
05 дек. 16:24
Линк
Плацови/Ниви и фарми , Гевгелиjа , Дојран

Niva

05 дек. 10:31 Плацови/Ниви и фарми , Гевгелиjа , Дојран

Niva vo selo Nikolik

03 дек. 21:01 Плацови/Ниви и фарми , Гевгелиjа , Дојран

Plac

111 ЕУР

27 ноем. 01:20 Плацови/Ниви и фарми , Гевгелиjа , Дојран

Niva pogodna za zgradi,hoteli

1 ЕУР

22 ноем. 07:30 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Nov Dojran

150 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
21 ноем. 12:44 Услуги Занаетчии , Гевгелиjа , Дојран

Aluminski ogradi

80 ЕУР

19 ноем. 05:09 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Star Dojran

125 000 ЕУР

Број на соби: 9
18 ноем. 13:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Luksuzna kuka vo Star Dojran

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
14 ноем. 11:13 Станови , Гевгелиjа , Дојран

NOVOGRADBA

50 ЕУР

Број на соби: 2
11 ноем. 13:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Star Dojran povolno

110 000 ЕУР

Број на соби: > 10
10 ноем. 10:12 Услуги Занаетчии , Гевгелиjа , Дојран

Aluminski ogradi

120 ЕУР

06 ноем. 11:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Unikatna kuka vo Star Dojran

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
26 окт. 08:46 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

930 ЕУР

Број на соби: 2
25 окт. 10:17 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

94 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 окт. 10:15 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

48 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 окт. 10:15 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 2
25 окт. 10:15 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

1 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 окт. 23:32 Викендици , Гевгелиjа , Дојран

Викендица

17 окт. 00:42 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

94 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 окт. 00:42 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 2
17 окт. 00:42 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 2
17 окт. 00:40 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 3
13 окт. 05:50 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 3
13 окт. 05:50 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

1 000 ЕУР

Број на соби: 1
13 окт. 05:50 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 3
13 окт. 05:50 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

930 ЕУР

Број на соби: 3
13 окт. 05:49 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 3
10 окт. 14:58 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 3
10 окт. 14:58 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 3
10 окт. 14:57 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 2
10 окт. 14:57 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 2
10 окт. 14:57 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 2
Површина: 50
10 окт. 10:38 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Luksuzna vila vo Star Dojran

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 170
09 окт. 08:24 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Prodavam apartman

1 100 ЕУР

Број на соби: 1
06 окт. 20:22 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Дојран

Se prodava iPhone 13

550 ЕУР

04 окт. 19:11 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 2
04 окт. 19:11 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 2
04 окт. 16:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka so bazen vo Star Dojran

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации