Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Atraktivna Lokacija Berovo Brana gp Klepalo

7 ЕУР

Се продава од: Andrijana 30 дек. 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Адреса
Површина
Локација
Берово
Се продава земјиште со атрактивна локација, пат Берово Брана - граничен премин Клепало, на 1км пред Беровско Езеро
Вкупна квадратура 15.000м2, со можност и за парцијална продажба од околу 4.000м2. Погодно за резиденцијални или комплекс објекти од туристичко угостителски карактер со можност и за изготвен проект по барање на инвеститор.
Цена за цело 7 еур / м2
цена за парцијален откуп 8 еур/м2

Лице за контакт Андријана 071297204
Andrijana
071297204
Leaflet
Кон почеток