Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam niva so suma na 300m nad ribnikot

0 МКД

Се продава од: Tomce 17 окт. 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
mestoto se naoga vo s.babino, golemina okolu 3000 kvadrati, dosta povolno za izgradba na razni objekti vikendica i sl. Poveke informacii na tel 075 233 042
Leaflet
Кон почеток