Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 2000m2 vo Kicevo

70 000 ЕУР

Се продава од: Небојша 27 јан. 17:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Кичево
За изградба на куќа,плацот се наоѓа на патот Кичево-Прилеп кај базата на ГРАНИТ.Прилаз има од кај базата и од спротивната страна.Во близина на реката ТРЕСКА.
072224622
Небојша
072224622
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации