Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac Trnovac

0 МКД

Се продава од: Dejan 17 јун. 21:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Кратово
Se prodava plac vo s. Trnovac na atraktivna lokacija so voda i struja do samiot plac i asvaltiran pat za pristap do istiot. Idealno za vikendica. Placot se naoga na 200m do reka.
Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации