Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Плац за куќа во Кратово/Цена по договор

8 000 ЕУР

Се продава од: Драги Јовановски 05 дек. 11:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кратово
Плацот е на адреса: ул.Царка Андреевска бб-Кратово-Царина маала
Плацот има пристап од две страни,со асвалтирани улици,платени комуналии,со дозвола за градба,приклучок за струја.
Драги Јовановски
+38978436740
Leaflet
Кон почеток