Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se prodava niva vo Kratovo

2 300 ЕУР

Се продава од: Koviljka Todorovska 07 септ. 01:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Кратово
Se prodava niva vo Trnovac Kratovsko
3300m²
Telefon za kontakt 078 531 742 Koviljka
Koviljka Todorovska
078531742
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации