Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Urbaniziran Plac Stari Lozja karsi spomenik

25 ЕУР

Се продава од: Plac 17 апр. 21:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Куманово
Se prodava plac urbaniziran ,mesto vikano stari lozja .Placot e idealen za individualna kuca(ima markica za edinecen objekt) ili za nesto drugo,toj e so povrsina 662m.Prenos na placot moze da se izvrsi vednas posto poseduvame komplet dokumenti. Cenata ne e fiksna.POZDRAV.Placot ne e na Glaven pat nego e vednas pozadi kucite
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации