Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 2000 m2 vo Kumanovo

0 МКД

Се продава од: Lidija Lipkovska 14 јан. 10:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Prodavam zemjiste 2000 m2 na avtopat Kumanovo-Kriva Palanka (7 km od Kumanovo). Cena po dogovor.
Tel za informacii :078 598 932
Lidija Lipkovska
078598932
Leaflet
Кон почеток