Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lojze od 7200m2 vo Negotino

Се продава од: Киро 08 авг. 21:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Неготино
Лозјето се наоѓа во близина на подрумот ,,Повардарие'' Неготино. Лоцирано е на патот Неготино-Дуброво. Погодно е за изградба на индустриски објект.
Цена по договор.
Киро
076465101
Leaflet
Кон почеток