Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac ne Elen Kamen

24 900 ЕУР

27 900 ЕУР

Се продава од: Ashim 29 ноем. 07:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Shitet plac 256m2 ne Elen Kamen, lagje 10km prej Struges, dhe 100m larg pe Hotel Mak-petrol.
Placi eshte I pa-urbanizuar, po ka uje qyteti dhe struje.
Pamje panoramic e pa nderprer nga Struge dhe Ohrid.
Contact edhe ne Viber +61416040895
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации