Објавени: ноем. 08 2022 03:09

Pllac ne rrugen Boro Duni ne Struge

ЕУР

Објавени: ноем. 08 03:09
Прегледи: 527
Shitet pllac me siperfaqe 80m2 ne rrugen Boro Duni ne Struge.Cmimi 300 euro per m2.Per informata ne tel 071390809.
Se prodava pllac vo ul.Boro Duni vo Struga so povrsina od 80 m2.Cena 300 evra za m2
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации