Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac vo Valandovo

0 ЕУР

Се продава од: Марија 28 мај 09:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Валандово
Се продава/издава плац / нива во Валандово, на регионалниот пат кон Дојран и Струмица, патот води до грчка и бугарска граница.
Цена по договор.
Niva vo Valandovo.
Марија
078365075
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации