Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Placevi od 2400m2 vo Valandovo

15 ЕУР

Се продава од: Vlado Bozinov 24 јан. 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Адреса
Површина
Локација
Валандово
se prodavaat 5 placa so imoten list
Vlado Bozinov
078361906
Leaflet
Кон почеток