Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 Sobi za iznajmuvanje vo centarot na Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Цвета Блажевска 22 ноем. 09:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се изнајмуваат 2 Соби во центар на Охрид, Македонија.

Заедничка бања, купатило, кујна.

Google Maps: https://goo.gl/maps/iaQHeAvVPbC2

Viber: 077550525
Tel: 077550525
Цвета Блажевска
077550525
Кон почеток