Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartman 1 ZPN Living Bogomilska ALL-IN

10 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Zlatko P. Nikolovski 24 окт. 12:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
СЕ ИЗДАВА: АПАРТМАН #1 во комлекс „ZPN:Living (Богомилска)“: вклучено струја, вода, кабловска/интернет, чистење, перење, за 3 лица - целосно и професионално уреден и опремен апартман!

ЦЕНА: МКД 10.000,- ! вклучени се ! трошоците за струја, вода, кабловска/интернет, чистење (1x во месец), перење на крпи и постелнина/навлаки (2x во месец) !!!

ЕКСТРА УСЛУГА:
перење/пеглање на гардероба по договор

ОПРЕМА
Апартманот е целосно опремен и спремен за секаков престој (станари, трговски патници, студенти, туристи, итн.) или за краткорочни состаноци ...
- мебел (3 легла, ноќни шкафчиња, маса, стол, комоди, гардероба)
- клима-уред (и ладење и греење, со даљинско)
- дополнително греење (кварцна печка)
- кујна со апарати (мијалник, фрижидер, рерна, две токи)
- купатило (мијалник со остава, огледало со остава, ВЦ, туш-кабина, вентилација)
- телевизор со даљинско
- кабловска телевизија
- интернет

СОСТАВ
- Површина = 24 m²
- Дополнителен простор = дворче со додатно обезбедување (ограда и врата со клуч), ца. 12 m²
- Двојно обезбеден и осигуран влез

МЕСТОПОЛОЖБА:
- 5 мин од плоштад
- во приземје на зграда на улица „Богомилска“ (порано „Буклин Сокак“)
- во непосредна близина на ординација „Сонце“

ПРИСТАПНОСТ:
- посебен влез, не-зависен од зградата
- мирна околина
- голем слободен простор за паркинг
Zlatko P. Nikolovski
+436649697989
Кон почеток