Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartman vo Ohrid na 10min od kej

Се изнајмува од: Nikola 08 авг. 16:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Се изнајмувa апартман во Охрид во мирна туристичка населба(без сообраќај),во близина на факултетот за туризам.

Апартманот е со големина од 25м2 со посебен влез и располага со кујна комплетно опремена со мини шпорет со рерна и фрижидер.Овој апартман е наменет за 2 особи + уште еден (двосед на пуштање).Располага со телевизор со рамен екран поврзан на кабловска телевизија и двор со маса пред апартманот. Има Wi-fi и паркинг!

Понуда за месец Август: 15% попуст за ноќевање за двајца или тројца за резервација од 7 или повеќе ноќевања!!! Слободен термин од 14 Август!

Јавете се да се договориме!!!

Имајте незаборавни моменти во Македонскиот бисер Охрид :)
Кон почеток