Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani i sobi so najubaviot pogled

0 МКД

Се изнајмува од: славица милојевиќ 22 ноем. 11:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
За живеалиштето
Локација
Охрид
Адреса: Klimentov Univerzitet br.88

Се наоѓа во центарот на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот во стариот дел на градот.Со прекрасен поглед на езерото и градот, и со сопствени тераси.

Опремени се со сопствени купатила, LCD TV, клима уред,wi-fi, фрижидер, пешкири, фен, пегла.

Информации:
078 227255
078 759515
славица милојевиќ
078227255
Leaflet
Кон почеток