Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mago studija vo Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Slavica Radoeshka Saveska 24 септ. 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Mirna naselba na samo 20min (peski) do centarot na gradot i 20min (peski) do najbliskata plaza Cuba Libre.

Sekoe studio e so poseben vlez,celosno opremeno so svoe kupatilo, kujna i internet i svoja terasa. Parking e isto taka obezbeden.

Cenata e po dogovor.
Ve ocekuvame
Slavica Radoeshka Saveska
075778115
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации