Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuvaat sobi vo Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Sneze 24 јул. 07:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Охрид
Sobi vo Ohrid za 250 den
Izdavam dve sobi za po 2 lica.Izdavam i edna soba za 3-4 lica so zaednicka kujna i kupatilo po mnogu povolna cena 250 den. Na 10min do centar kaj bolnicata
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации