Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SOBI I APARTMANI NA KEJOT NA OHRIDSKOTOT EZERO

30 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: Емил 08 авг. 13:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Се издаваат соби и апартмани на кејот на Охридското езеро.

Собите се нови и комплетно опремени: сопствено купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, мини бар, балкон со поглед на езеро. Апартманите се опремени и со мини кујна.

Промотивни цени со попуст од 25% за месец јуни
Тел 076 888 288
[email protected]
Емил
076888288
Кон почеток