Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sobi i apartmani vo Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: mitko 24 јун. 18:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Izdavam:

- dva dvokrevetni apartmani- studija

-raspolagaat so sopstveno kupatilo, TV priemnik, frizider, internet konekcija, francuska terasa i moznost za koristenje na otvorena kujna na sprat.

- trokrevetna
- cetvorokrevetna

Dvete sobi koristat zaednicko kupatilo vo sekoja od sobite ima TV priemnik, internet konekcija, terasi, frizider i moznost za koristenje na otvorena kujna.

Smestajot se naoga vo centar vo neposredna blizina na gr.pazar a na 100 metri odalecenost od avtobuskata postojka i market.
Tel.076-490-945
078-496-204
046-252-950
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации