Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sobi so poseben vlez vo centarot na Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Илија 25 ноем. 22:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Издавам соби со посебен влез во стариот дел на Охрид на 250м од плоштадот. Може да се изнајми и како апартман.
Тел. 075 403 453 -Илија
Илија
 
075 403 453
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации