Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се издава гарсониера во Црниче

6 500 МКД /месечно

Се изнајмува од: Анастасија 04 окт. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Се здава гарсониера- соба, кујна, бања, предсобје, тв интернет, посебен струјомер, соларен болјер (бесплатно загревање на вода во топлите периоди).

Анастасија 070 390 395
Анастасија
070390395
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации