Објавени: јул. 02 2022 12:14

Se izdava Vila Silva vo Ohrid

Објавени: јул. 02 12:14
Прегледи: 1085
Се издава викендица во населба Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта. Викендицата содржи 2 апартмани со површина од по 40 м2 , како и двор од 900 м2, кој е хортикултурно уреден.
Апартмани имаат посебен влез и содржат дневна соба, кујна, спална соба, купатило и тераса. Истите се целосно опремени.
Вилата се наоѓа во мирна населба со поглед кон планината Галичица и Охридското езеро. Има голем паркинг, како и бесплатен интернет. Располага со подвижна скара.
Вила Силва претставува одлично место за мирен и тивок одмор, опкружена со лозови насади, паркови и борови.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации